Політика

Петро Порошенко: Нинішня влада віддаляє членство України в ЄС і НАТО

0

П’ятий президент та лідер політичної партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко вважає, що зміна влади віддалила можливість вступу України до НАТО та Європейського Союзу.

“Не хочуть, не можуть, не знають як, або на Путіна озираються. Версії різні, але точно видно, що процес, як мінімум, поставлений новою владою на паузу” – цитує Порошенка прес-служба партії “Європейська солідарність”.

На думку Порошенка, переважна більшість українців підтримує євроатлантичний курс України.

“А, головне, як показують опитування громадської думки, більшість українців підтримують і вступ України в ЄС, і членство в НАТО, тому що розуміють, що тільки там – гарантія безпеки країни і кожного її громадянина”, – зазначає лідер партії “Європейська солідарність”.

“Україна – невід’ємна частина великої євроатлантичної цивілізації, розкинулася по обидва боки Атлантики. Наше гідне майбутнє – тільки в Євросоюзі і НАТО. Ми рішуче відкидаємо ідею поділу світу на сфери впливу. Не може бути безпечного майбутнього для Європи без спокою на кордоні Росії з Україною, без ефективних заходів глобального впливу на Москву з метою переконати її, що мир – це кращий вихід для всіх”, – переконаний Порошенко.

Джерело: Думка

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist