Новини

Під час створення спільних патрулів України, ОБСЄ та ОРДЛО на Донбасі враховуватимуть досвід Хорватії, – Пристайко

0

Під час обговорення ідеї створення спільних патрулів на Донбасі – з участю представників України, ОБСЄ та тимчасово окупованих територій – буде враховуватися досвід Хорватії.

Про це в Мюнхені заявив глава МЗС Вадим Пристайко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

“Ми вирішуємо, як зробити так, враховуючи досвід, наприклад, Хорватії, щоб вийти на рішення, аби насамперед гарантувати безпеку на цій території. Можливо, до того часу щоб провести вибори”, – сказав Пристайко.

Він додав, що ідея спільних патрулів обговорювалася від початку Мінського процесу. І ця тема завжди викликає дуже жваве обговорення: наскільки можна допустити найманців РФ до участі у цих патрулях.

Глава МЗС також прокоментував ситуацію з розведенням сил на Донбасі.

“Розведення має допомогти психологічно зменшити кількість обстрілів… Є ідея, що якщо люди не бачать один одного в приціл, вони з часом втрачають агресивність. Хоча це спірно… Це один із методів розвести поступово. Але ми вирішили розводити не шматочками, а секторами, починаючи з півдня”, – сказав Пристайко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час Українського ланчу в межах Мюнхенської безпекової конференції заявив, що українська сторона згодна на спільне патрулювання кордону з представниками ОБСЄ та ОРДЛО на період підготовки місцевих виборів на Донбасі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16