«Підбирайте фрази!» Журналіст, від якого втік міністр оборони, злив відео скандального інтерв’ю
Новини

«Підбирайте фрази!» Журналіст, від якого втік міністр оборони, злив відео скандального інтерв’ю

Журналіст Сергій Іванов оприлюднив відео зі скандальним інтерв’ю з міністром оборони Андрієм Загороднюком, яке обірвалося через «втечу» чиновника.

Ролик з’явився на YouTube-каналі журналіста.

Так, глава Міноборони залишив студію, почувши питання про закупівлю бронетехніки за завищеними цінами. «А, може, запитати, чому у вас є техніка, яка вам більше подобається? Ви повинні вибирати коректні фрази, коректні формулювання подачі матеріалу, якщо вважаєте себе серйозним журналістом і очікуєте, що ми всерйоз будемо це коментувати. Це провокаційна стаття. Ми нічого незаконного не зробили!» – обурився Загороднюк.

«На цьому закінчимо. Час вийшов!» – додав він і пішов.

Іванов уже відреагував на скандал із Загороднюком, який набрав обертів.

«Я підвищую ставки і звертаюся до генпрокурора Руслана Рябошапки з проханням дати правову оцінку діям посадових осіб Міноборони та інших осіб, причетних до скоєння замаху на розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах шляхом завищення цін на бронетехніку в Державному оборонному замовленні. Готовий надати слідству свідчення і надати всі наявні матеріали», – зазначив журналіст.

Звернути увагу він попросив також офіс глави держави. «Переконаний, президенту буде цікаво дізнатися, хто тепер тут «Свинарчук», – підсумував Іванов.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16