Суспільство

Підлеглих Авакова засікли за умисним підпалом трави під Києвом (фото)

0

Нацгвардійці палили траву у Бориспільському районі, що на Київщині. Коли очевидець зробив їм зауваження – накинулися на нього з матами та ледь не побили. Згодом один з бійців записав відеозвернення та попросив вибачення у чоловіка за ганебну поведінку.

На відео боєць зауважив, що його поведінка “паклюжить честь та гідність військовослужбовця Національної гвардії”, повідомляє телеграм-канал Teza.

Я прошу вибачення у всіх ветеранів війни та добровольців,
– сказав нацгвардієць.

Вибачення нацгвардійця: дивіться відео

Нацгвардійці палили траву у Бориспільському районі, що на Києвщині. Коли очевидець зробив їм зауваження – накинулися на нього з матами та ледь не побили.

У Нацгвардії підтвердили, що бійці на відео – їхні. Там додали, що пожежі, на щастя, не сталося. Палії нібито самі загасили усе те, що підпалили.

Від кого нацгвардійці отримали завдання прибирати поле і палити траву у Нацгвардії не знають, однак обіцяють з’ясувати.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist