Політика

Підозра Стерненко буде в будь-якому випадку. Питання в кваліфікації, — генпрокурор Венедиктова

0

Генпрокурор Ірина Венедиктова запевняє, що підозру одеському активісту Сергію Стерненку, який смертельно поранив нападника, буде оголошено. Питання полягає лише в кваліфікації: вбивство або вбивство при перевищенні меж необхідної оборони.

Про це генпрокурор повідомила в інтерв’ю УП.

«Дивіться, по Стерненко підозра буде в будь-якому випадку, кваліфікація йде або 115-я стаття, або 118-, а й так, і так це підозра. 115-я — це вбивство, 118-я — це вбивство з самозахисту. Різниця — в кваліфікації, і це зроблять слідчі і прокурори, а явно не генеральний прокурор «, — сказала Венедиктова.

За словами керівниці Офісу генпрокурора, справа Стерненка для неї як генерального прокурора є резонансною з огляду на те, що воно стосується захисту активістів.

«А буде підозра? Звичайно, підозра буде, просто розуміння, за якою статтею, і це не від мене ініціатива буде виходити і ні від кого. Тому що справа розслідується 2 роки, ви ж розумієте, що вона рано чи пізно закінчиться? Питання кваліфікації», — заявила Венедиктова.

Кваліфікація справи буде відбуватися в тому числі на основі експертизи, яка тільки прийшла.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist