Політика

Підозра Стерненко буде в будь-якому випадку. Питання в кваліфікації, — генпрокурор Венедиктова

0

Генпрокурор Ірина Венедиктова запевняє, що підозру одеському активісту Сергію Стерненку, який смертельно поранив нападника, буде оголошено. Питання полягає лише в кваліфікації: вбивство або вбивство при перевищенні меж необхідної оборони.

Про це генпрокурор повідомила в інтерв’ю УП.

«Дивіться, по Стерненко підозра буде в будь-якому випадку, кваліфікація йде або 115-я стаття, або 118-, а й так, і так це підозра. 115-я — це вбивство, 118-я — це вбивство з самозахисту. Різниця — в кваліфікації, і це зроблять слідчі і прокурори, а явно не генеральний прокурор «, — сказала Венедиктова.

За словами керівниці Офісу генпрокурора, справа Стерненка для неї як генерального прокурора є резонансною з огляду на те, що воно стосується захисту активістів.

«А буде підозра? Звичайно, підозра буде, просто розуміння, за якою статтею, і це не від мене ініціатива буде виходити і ні від кого. Тому що справа розслідується 2 роки, ви ж розумієте, що вона рано чи пізно закінчиться? Питання кваліфікації», — заявила Венедиктова.

Кваліфікація справи буде відбуватися в тому числі на основі експертизи, яка тільки прийшла.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16