Політика

Підозри про зв’язки Шмигаль з його колишнім роботодавцем Ахметовим почали підтверджуватися

0

Володимир Фесенко нагадав у своєму блозі, що одним з головних іміджевих ризиків для Дениса Шмигаль з моменту його призначення на посаду глави уряду були підозри про зв’язки з Ринатом Ахметовим.

Політолог нагадав, що раніше прем’єр-міністр працював менеджером в компанії ДТЕК, що належить найбагатшій людині країни.

За словами Фесенка, частково ці підозри почали підтверджуватися. Як тільки Шмигаль сталь прем’єр-міністром, уряд і відповідні державні компанії прийняли ряд рішень, що призвели до зростання вартості електричної енергії для промислових споживачів відразу на 35 відсотків. Нескладно здогадатися, що основним вигодонабувачем в даному випадку стала компанія Ахметова, яка генерує електроенергію.

Крім того, прем’єр-міністр чомусь не турбувався ризиками подорожчання продуктів харчування та комунальних послуг через тиск енергетичної складової. Він проігнорував звернення промислових споживачів з цього питання.

Разом з тим, Шмигаль прийняв рішення призначити своїм головним радником з питань енергетики Ігоря Маслова – людини, який досить тривалий період працював в структурах акціонера компанії ДТЕК.