Новини

Підозрюваного у вбивстві Гандзюк видали Україні

0

В Україну 16 березня екстрадували Олексія Левіна, якого підозрюють в організації нападу на активістку з Херсона Катерину Гандзюк.

Про це повідомляється на сайті СБУ. У відомстві зазначили, що літак із підозрюваним на борту прибув до Києва. Службовцями Національного бюро Інтерполу в установленому порядку Левін був доправлений і переданий працівникам Служби безпеки України та Офісу генерального прокурора.

Також зазначається, що після прибуття в Україну Москаленко (Левін) буде доправлений до місця тимчасового тримання. Найближчим часом суд має обрати йому запобіжний захід.

“Як і обіцяли, ми впевнено рухаємося до того, щоб поставити фінальну крапку у справі Катерини Гандзюк. Для нас це питання – принципове. А екстрадиція підозрюваного прискорить остаточне розслідування її вбивства. Ми повинні на прикладі цієї справи показати – кожного, хто вчинив злочин, очікує справедливе покарання”, – зазначив глава СБУ Іван Баканов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist