Суспільство

Підпалений хлопчик із Бердянська розповів, що друзі змусили обирати між вогнем і 100 сильними ударами по голові

0

Підліток, якого звуть Володимир, лікується з опіками ніг, рук, геніталій, сідниць. УВАГА, новина містить кадри, нерекомендовані до перегляду неповнолітнім, вагітним і людям зі слабкою психікою!

12-річний хлопчик, якого в Бердянську Запорізької області підпалили однолітки заради розваги і “крутого” відео, зазнав 30% опіків тіла, зокрема і геніталій. Про це 1 грудня на своїй сторінці у Facebook розповіла волонтерка Злата Некрасова. Вона також розпитала дитину про інцидент і зняла його розповідь на камеру, передає Цензор.НЕТ.

Жінка розповіла, що підліток, якого звуть Володимир, лікується з опіками ніг, рук, геніталій, сідниць. 1 грудня неповнолітнього перевели з Бердянська до лікарні в Запоріжжі.

Також читайте: У Бердянську підлітки підпалили 12-річного хлопчика заради “крутого” відео, – Нацполіція

Відомо, що компанія облила свого товариша рідиною, яка містить понад 60% спирту, і підпалила сірниками.

За словами самого хлопчика, його приятелі запропонували йому або погодитися на підпал, або отримати 100 сильних ударів по голові. Підліток погодився на перший варіант.

“Я пішов до друзів додому на ночівлю. Потім ми пограли інтернет-ігри і всяке таке. Потім Кирило згадав про самопал, це саморобний алкогольний напій… Вони облили мені штани. Вони хотіли спочатку трохи налити і згасити відразу…” – розповів хлопчик на камеру.

“Мама одна виховує сина, тимчасово не працює, перебуває на обліку в центрі зайнятості. За два дні на лікування Вови вже було витрачено 7000 грн і коштів у сім’ї більше немає”, – розповіла волонтерка.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16