Війна

Підполковника СБУ спіймали із 6 млн руб. “в кишені” на лінії фронту – в ГБР розповіли деталі

0

У прифронтовому Краматорську ДБР провело велику спецоперацію щодо запобігання фінансування терористів “Л/ДНР”. Деталі розповіла прес-служба Держбюро.

В ході спецоперації було заарештовано високопоставленого силовика – старшого уповноваженого в особливо важливих справах Управління СБУ у Волинській області з ще одним чоловіком, якого називають “спільником”. Їх підозрюють у фінансуванні терористів Донбасу.

“За попередньою інформацією, співробітник СБУ систематично надавав військовослужбовцям… хабара за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежування”, – розповіли в ГБР, уточнивши, що при арешті у спільників було виявлено 6,4 млн російських рублів. Їх вони мали намір перевезти на окупований Донбас.

Справою, крім ДБР, також займається СБУ і військова прокуратура. Затримані проходять за двома статтями кримінального кодексу 258-5 і 369 – сприяння фінансуванню тероризму в особливо великому розмірі, вчиненого групою осіб, а також надання неправомірної вигоди посадовій особі. Їм загрожує тюремне ув’язнення терміном від 10 до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело: Диалог.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist