Війна

Підполковника СБУ спіймали із 6 млн руб. “в кишені” на лінії фронту – в ГБР розповіли деталі

0

У прифронтовому Краматорську ДБР провело велику спецоперацію щодо запобігання фінансування терористів “Л/ДНР”. Деталі розповіла прес-служба Держбюро.

В ході спецоперації було заарештовано високопоставленого силовика – старшого уповноваженого в особливо важливих справах Управління СБУ у Волинській області з ще одним чоловіком, якого називають “спільником”. Їх підозрюють у фінансуванні терористів Донбасу.

“За попередньою інформацією, співробітник СБУ систематично надавав військовослужбовцям… хабара за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежування”, – розповіли в ГБР, уточнивши, що при арешті у спільників було виявлено 6,4 млн російських рублів. Їх вони мали намір перевезти на окупований Донбас.

Справою, крім ДБР, також займається СБУ і військова прокуратура. Затримані проходять за двома статтями кримінального кодексу 258-5 і 369 – сприяння фінансуванню тероризму в особливо великому розмірі, вчиненого групою осіб, а також надання неправомірної вигоди посадовій особі. Їм загрожує тюремне ув’язнення терміном від 10 до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело: Диалог.UA

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16