Суспільство

Підтримував терористів і “референдум” на Донбасі: ексрегіонал Лук’янов пройшов до міськради Бахмута

0

Колишній регіонал, депутат трьох скликань Верховної Ради, а нині член ОПЗЖ Владислав Лук’янов пройшов до міської ради Бахмута, що на Донеччині. Раніше він активно підтримував окупантів та виступав на мітингах за так званий “референдум” на Донбасі, пише 24 канал.

Лук’янов отримав 287 голосів (46,81% від квоти). Про це свідчать результати виборів на сайті ЦВК. Це практично найбільше з усіх депутатів від цієї політсили, за винятком Артура Радковського.

  • Лук’янов родом з Костянтинівки, що на Донеччині.
  • Протягом 1998 – 2006 років був депутатом Донецької облради. З 2006 року – депутат V, VI та VII скликань, був членом фракції “Партії регіонів” і заступником голови Комітету з питань фінансів і банкової діяльності.
  • У квітні 2014 року Лук’янов брав участь у захопленні міськвиконкому в Харцизьку. Він також підтримував референдум щодо відділення Донбасу від України і виступив на мітингах під прапорами донецьких бойовиків.
  • Минулого року ексрегіонал балотувався до громадської ради при Київській міськадміністрації.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16