Суспільство

Підтверджено: В Олени Зеленської діагностували коронавірус – перші відомі деталі

0

У дружини Президента України Олени Зеленської підтвердили коронавірусну хворобу. Наразі перша леді почувається добре, а хвороба проходить у неї безсимптомно, інформує 24 канал.

Про підтвердження коронавірусу в Олени Зеленської повідомляє Офіс Президента України.

Зазначається, що Володимир Зеленський, а також діти подружжя вже пройшли тестування на коронавірус. У них хвороба не підтвердилася.

Під час робочих зустрічей і в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину й рекомендацій МОЗ. Також, відповідно до вимог протоколу безпеки, вона регулярно проходила тестування на COVID-19, – запевнили в ОПУ.

Попереднє тестування Олена Зеленська проходила ще на початку червня. Тоді коронавірусу в неї не виявили. Наразі невідомо, де саме вона могла заразитися. З цього приводу проводять епідеміологічне розслідування.

Крім того, усім її контактним особам уже повідомили про небезпеку інфікування. Їм рекомендували пройти самоізоляцію, а за можливості – тестування.

Перша леді вже повідомила про свою проблему у соціальних мережах. Вона зізнається, що це стало для неї справжньою несподіванкою, оскільки вона завжди дотирмувалася правил щодо носіння засобів захисту й мінімізації контактів.

Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні. Я ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку, – пояснила Олена Зеленська.

Вона пояснила, що вирішила написати цей пост, аби нагадати, що поки зарано втрачати пильність.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist