Війна

Піонтковський про наступ Росії на Маріуполь: Кремль отримає удару у відповідь відразу з двох напрямків

0

Замаскована під атаку так званих “добровольців” російська агресія буде подавлена ​​військовим і економічним шляхом відразу з двох напрямків.

Ймовірним наступом на південь України Росія сама зажене себе в пастку, який обернеться для Москви поразкою відразу з двох напрямків. Воєнізовані підрозділи російських найманців будуть розгромлені ВСУ на маріупольському напрямі, а спроба атаки стане приводом для введення другого раунду масштабних санкцій Сполучених Штатів проти Кремля, включаючи нафтове ембарго та відключення від SWIFT

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter заявив російський політолог, експерт Гудзонській інституту (США) Андрій Піонтковський. За його словами, замаскована під атаку так званих “добровольців і ополчення” російська агресія буде подавлена ​​військовим і економічним шляхом.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16