Блоги

Піонтковський: Всіх царів в історії Росії скидали після поразок, похід на Україну закінчиться погано

0

У Кремлі все ще виношують план захоплення України. Стримує Москву тільки високий ризик програшу у війні.

Таку заяву в ефірі телеканалу “Еспресо” зробив відомий російський політолог Андрій Піонтковський. Відео програми було оприлюднено на відеохостингу youtube

“Залишається ймовірність, що всупереч всім розумним міркувань Путін зважиться на ескалацію. Він потерпить при цьому жорстокої поразки”, – запевнив Піонтковський.

На його думку, Україні спільно зі Сполученими Штатами вдасться вийти переможцем у цій війні. А після цього в історії Росії, ймовірно, почнеться “чорна смуга”.

“Обрушаться російська економіка і військова машина. Це призведе до падіння режиму Путіна. Всі царі скидалися в Росії після військових поразок. Створиться некерована атмосфера, якої скористається великий” союзник “Росії Китай”, – висловив думку політолог.

Він вважає, що Пекін в період внутрішньої нестабільності може де-юре завершити процес захоплення сходу Росії, який де-факто вже існує в економічному плані.

“Два факти, які підштовхують Путіна до ескалації. Це охопило верхівку безумство, небачене навіть за часів СРСР, і підбурливі роль Китаю”, – заявив Піонтковський.

За матеріалами dialog.ua