Політика

Піонтковський: Єрмак збрехав Волкеру, що його брат “загинув на Донбасі у громадянській війні”

0

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак скасував проведення онлайнової конференції з експертами неурядового американського аналітичного центру “Атлантична рада”.

Подробиці політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, США) розповів в етері програми “Студія Захід” з Антоном Борковським.

“Atlantic Council – певно, найактивніша організація із захисту України. Там працюють посли Волкер, Пфайфер, Гербст, Вершбоу. Вони починають задавати питання про політику Єрмака. На цей понеділок (20 квітня – ред.), на 10:00 ранку була призначена онлайнконференція з Єрмаком.

І я навіть на на неї записався, щоб задати Єрмаку кілька “приємних” питань. Всі зібралися і за 5 хвилин до початку оголосили, що Єрмак під якимось приводом відмовився”, – зазначив він.

Зокрема, Піонтковський збирався поцікавитися у Єрмака про наступне:

“Просто запитав би, чому він послідовно, на протязі двох років здійснює усю програму з приєднання України до ОРДЛО й чому він брехав послам Волкеру і Тейлору, показуючи їм фотографію, що це його брат, “загиблий на Донбасі” у “братовбивчій громадянській війні”.

Саме тому Єрмак “ненавидить Порошенко” та “не зможе ніколи йому пробачити” те, що він “розв’язав громадянську війну, в якій загинув його брат”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist