Новини

“Пішли на прорив і нарвалися на смерть”: Бутусов розповів про штурм членами НВФ позицій ЗСУ

0

У ніч на суботу, двадцять другого лютого, група четвертої мотострілецької бригади Збройних сил Російської Федерації зробила спробу атакувати опорний пункт першого батальйону 93-ї механізованої бригади ЗС Росії в районі висоти 195, що поряд з селом Кримське Луганської області на Бахмутськой трасі. Більш детально про це на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповів журналіст Бутусов Юрій.

Говорячи і те, що відбувається, журналіст наголосив: «У даному районі позиції сторін розділяє тільки дорога, а також дистанція приблизно в три сотні метрів. З огляду на повну темряву на вулиці, ворог спробував перетнути Бахмутську трасу і потай зайти на опорник. Але чергова зміна була напоготові. Ворог був виявлений за допомогою тепловізора. Після противник був пригнічений вогнем стрілецької зброї. Ворог біг на дорозі в семи десятках метрів від наших позицій, кинувши свого пораненого ».

Бутусов також пише: «Також були атаковані позиції на сусідній ділянці 72-ї бригади, вісімнадцятого лютого. Поранений, який помер згодом, мав при собі автомат АК-47, гранати … Так як йому не надали товариші його допомогу, то він помер від втрати крові буквально відразу ж після потрапляння в полон ».