Новини

“Пішли в атаку на Алеппо”: Туреччина знищила російські засоби ППО в Сирії

0

Війна на території Сирійської Арабської Республіки з кожним днем ​​розгорається все більше і більше. Особливо жорстке протистояння спостерігається на території сирійської провінції Алеппо. Турецькі військові жорстко знищують живу силу і військову техніку ворога – армії Башара Асада. Особливо ситуація загострилася після того, як в ніч на 28 лютого поточного року ВКС Росії і ВПС Сирії нанесли нищівного удару по турецьким військам, знищивши при цьому 33 військових Туреччини і поранивши ще 32 чоловік.

Буквально вчора в Мережі була опублікована інфографіка, згідно з якою Туреччина за кілька днів знищила 103 ворожих танки, 72 системи РСЗВ, понад дві тисячі сирійських військових, а також вісім вертольотів, один безпілотник, і два бомбардувальники Су-24.

Крім того, сьогодні, другого березня, з повідомлення телеграм-каналу «Військовий оглядач» стало відомо, що турецькі безпілотники також знищили і засоби протиповітряної оборони Сирії, які були розміщені в західній частині Алеппо. У повідомленні говориться: «За непідтвердженими даними, турецькі ударні безпілотники знищили сирійські засоби ППО (російського виробництва), розміщені на заході Алеппо».