Суспільство

Після гучного скандалу влада виклала оновлене відео концерту на День Незалежності: вже з титрами

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Під час концерту в Києві 24 серпня з нагоди Дня Незалежності України Офіс президента використовував музичні композиції популярних виконавців на законних підставах. Про це повідомляє прес-служба ОП, інформує ІнфоРезист.

У прес-службі звернули увагу на те, що пункт 9-1 статті 21 Закону України «Про авторське право та суміжні права» дозволяє без згоди автора публікувати фрагменти музичних та інших творів у декількох форматах, у тому числі у форматі попурі, за умови, якщо вказано ім’я автора та джерело запозичення.

Сьогодні, 27 серпня Офіс президента опублікував відеоролик з виконанням зазначеного пункту, але в прямому ефірі ці титри показані не були.

Так, у записі прямого ефіру опублікованого на сторінці ОП 24 серпня вказані тільки назви пісень і рік без згадки виконавця.

Також не вказано це і в записі прямих ефірів рядів телеканалів. Так виглядають титри на телеканалі NewsOne:

А ось у версії відео опублікованому Офісом президента сьогодні, в титрах вже вказані автори пісень:

  • 24 серпня в День Незалежності, популярні українські артисти в центрі Києва виконали попурі і заспівали відомі пісні за роки незалежності держави.
  • Представники гуртів “Океан Ельзи” та ” Бумбокс» заявили, що не дозволяли використовувати свої пісні на концерті.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16