Суспільство

Після “Ліги сміху”: російський медіахолдинг “СТС” купив ще одне українське шоу

0

Українське гумористичне шоу “Дизель шоу” покажуть на російському телеканалі “Че!”, що входить до московського холдингу “СТС Медіа”, який нещодавно придбав франшизу проєкту Володимира Зеленського “Ліга сміху”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це повідомляє видання “Дзеркало Тижня”.

У травні 2020 року Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) включила до переліку юридичних осіб, до яких застосовуються додаткові санкції, 28 російських медіакомпаній, зокрема ТОВ “СТС Медіа” (Москва).

В анонсі, який показав російський телеканал, повідомляється, що “Дизель шоу” – це “міжнародний комедійний хіт”, прем’єра якого запланована на 8 лютого.

Наразі телевізійна версія програми “Дизель шоу” виходить на українському телеканалі ICTV і є одним з найбільш рейтингових продуктів на цьому каналі.

“Прагнучи уникнути скандалу, студія утрималася від того, щоб вказувати своє українське походження – мабуть, думаючи, що знайомі росіянам особи гравців КВН Писаренка і Нікішина (команда “Уєздний город”) присплять пильність. Але від патріотично налаштованих глядачів з України нічого не приховати. Сподіваємося скоро дізнатися, скільки коштував цей контракт і як довго передача проіснує на каналах агресора”, – зазначає Telegram-канал “Украина Сейчас”.

Нагадаємо, “Квартал” продав “Лігу сміху” компанії, проти якої Зеленський минулого року наклав санкції.

Раніше у “Студії “Квартал 95” не підтвердили і не спростували продаж російському каналу “СТС” франшизи на зйомки “Ліги сміху”, зазначивши, що дистриб’юцією їхніх продуктів займається шведська компанія “Eccho Rights”.