Політика

Після Порошенко була гордість за безвіз і позов до Газпрому, а чим пишаються фанати Зеленського?

0

Пройшов рік президентства Володимира Зеленського і півроку його абсолютної влади.

І тепер саме час дізнатися у прихильників шостого президента України, які так палко його підтримували, їм є чим пишатися? Якими мріями, якими планами на майбутнє вони живуть?

Про це у своєму блозі пише популярний український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, наприклад, після року президентства Петра Порошенка його прихильники пишалися Асоціацією з ЄС, позовом проти «Газпрому», припиненням закупівлі російського газу, переорієнтацією економіки, фахівці з військової справи раділи новою розробкою нових ракет, одягом і взуттям для військових.

Прихильник п’ятого президента тоді жили надіями на безвіз, а їх опоненти переводили кремлівські казки про безвізе, розповідали, що Європейський Союз ніколи не дасть безвіз Україні, адже це країна, де процвітає корупція і немає свободи слова.

За словами блогера, тоді суспільство жило, вело діалог. Країна мала досягнення, країна рухалася вперед. Тепер же все змінилося, абсолютно незрозумілі досягнення нової влади за рік і незрозуміло, чим можуть пишатися виборці Володимира Зеленського.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist