Політика

Після сказаного Зеленським стає ясно, що ситуація в країні значно гірша, ніж ми уявляли, – політолог

0

Сьогодні політичне ток-шоу «Свобода слова у Савіка Шустера» на ТРК «Україна» незвичайне, адже в гостях у відомого телеведучого президент України Володимир Зеленський.

Незвичайне воно, бо всі зачекалися живого спілкування президента, до того ж накопичилося досить багато питань, на які давно пора почути відверті відповіді.

Один з гострих питань, який задав Володимиру Зеленському Савік Шустер стосувався монобольшінства в парламенті, а, якщо говорити точніше, то президентської партії «Слуги народу».

Шустер запитав, чи правда, що «Слуга народу» виявиться проектом на п’ять років і більше не витримає, зупинить своє існування? Відповідь президента вразив: “Всі хочуть, щоб цей корабель потонув. Саме, всі, більшість у Верховній Раді “.

Коментуючи відповідь президента, український політолог і блогер Олексій Голобуцький в своєму блозі зазначив, що, якщо вірити Володимиру Зеленському, то, що починалося як панівне монобольшінство, тепер є всього лише нестійкою групою, яку мріє знищити нову більшість депутатів. Здається, ситуація значно гірша, ніж ми уявляли з інсайдів.