Новини

Після відставки Гончарука іноземцям порадили не вкладати в Україну

0

Інвестиційна компанія Concordе Capital рекомендує уникати інвестицій в українські держоблігації, поки не буде позитивного сигналу від Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомляє “Економічна правда” з посиланням на аналітичний звіт для інвесторів. Повідомляється, що після зміни уряду зріс ризик безперешкодної співпраці України з МВФ.

“Ми не бачимо можливості для нового кабінету зробити щось краще, ніж попередній, Україна потрапить в серйозну політичну кризу вже в цьому році”, – йдеться у звіті.

У компанії вважають, що одним із ключових наслідків перестановок у Кабміні є ризики популістської політики замість структурних реформ і повернення контролю над ухваленням рішень олігархами. “Ми рекомендуємо інвесторам уникати державного боргу України (як внутрішнього, так і міжнародного), хоча б доти, доки не надійде чітке і однозначно позитивне повідомлення від МВФ про Україну”, – заявляє компанія.

Роблячи висновок про перезавантаження уряду, Concordе Capital не виключають швидкої угоди з МВФ. “Якщо основною вимогою фонду залишиться ухвалення закону, який перешкоджає денаціоналізації ПриватБанку (оскільки єдиною вимогою від фонду у 2016 році була його націоналізація), шанс на угоду буде”, – резюмують у звіті.