Політика

“Північний Казахстан – це наша земля”: Активісти Казахстану нагадали Путіну, кому належали Оренбург, Астрахань та Саратов

0

Між Росією і Казахстаном продовжує розпалюватися скандал через висловлювання депутата російської Думи В’ячеслава Ніконова про те, що “Казахстану раніше не існувало”, а значну частину його територій складають подарунки з боку Росії, інформують Патріоти України.У відповідь на заяву російської сторони в Алмати казахстанські активісти вивісили банер на паркані консульства РФ з написом “Північний Казахстан – це казахська земля!”. Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на повідомлення головного редактора казахської версії журналу Forbes Kazakhstan Бахитжана Бухарбая, яку той зробив на своїй сторінці в соціальній мережі.

Казахські ЗМІ опублікували кілька фотографій акції, спрямованої проти імперських заяв Росії. При цьому казахстанський журналіст зазначив, що Казахстану варто пред’явити вимоги на Оренбург і оголосити його казахською землею. “Мені здається, треба було вже йти далі і написати “Оренбург – казахська земля”. Тоді б вийшла симетрична відповідь. Як би не було, хлопці молодці”, – написав він. “Окремо варто згадати Оренбург, Астрахань, Тюмень, Саратов”, – коментують його слова казахи.