Політика

Півсотні нардепів від “ОПЗЖ” та “Слуги народу” в КС оскаржують конституційність створення НАБУ

0

21 липня півсотні народних депутатів звернулися до Конституційного суду для оскарження конституційності створення НАБУ. Про це повідомляє прес-служба КС України, пише ІнфоРезист.

До Конституційного суду надійшло конституційне подання щодо відповідності Конституції України окремих положень закону “Про Національне антикорупційне бюро України”, – йдеться в повідомленні.

Позивач вважає, що положення закону не відповідають кільком статтям Конституції. Наразі подання знаходиться “на розгляді суду”.

Під зверненням поставили підписи народні депутати з партії “ОПЗЖ” та кілька їхніх колег Із партії “Слуга народу” з групи олігарха Ігоря Коломойського.

  • 17 липня в будівлі ОАСК був проведений обшук. Співробітники НАБУ вручили підозри голові Окружного адмінсуду Павлу Вовку, заступнику голови суду Євгену Аблову, п’яти іншим суддям, а також керівнику Державної судової адміністрації Зіновію Холоднюку.
  • У той же день НАБУ опублікував ролик, у якому йдеться про п’ять епізодів протиправної діяльності суддів Окружного адміністративного суду Києва.
  • 19 липня Вовк заявив, що він перебуває у відпустці, а підозру йому ніхто не вручав.