Новини

“План Б” – це не бетонна стіна висотою шість метрів, – Пристайко про завершення війни з РФ

0
Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявляє про необхідність пошуку підходів, які відрізнятимуться від Мінського угод з метою завершення війни на Донбасі

Як передає кореспондент УНІАН, про це Пристайко повідомив журналістам.

Зокрема, його запитали, чи обговорюється українською владою “план Б”, наприклад, побудови стіни, якщо не вдасться реалізувати намір президента Володимира Зеленського за рік завершити війну на Донбасі.

Глава МЗС заявив, що президент обговорює ці проблеми, і що також працює команда, до якої входять не лише представники зовнішньої політики, а й представники безпеки і оборони.

“Президент дійсно говорив про те, що існує “план Б”. Але це не означає, що “план Б” – це бетонна стіна висотою шість метрів”, – заявив Пристайко.

У цьому зв’язку глава МЗС сказав, що йдеться скоріше про зміни, які відрізняються від Мінського процесу, і, зокрема, про миротворчу місію, якої немає у Мінському процесі.

“Ми всі з вами, очевидно, розуміємо, що Мінські домовленості зупинилися у тому стані, в якому зараз є, і не дають прогресу, якого ми від них очікуємо”, – сказав міністр.