Політика

План “Новоросія” не закритий, не можна розслаблятися, їм потрібна вода в Крим, – Муженко про розвиток конфлікту України і РФ

0

У своєму недавньому інтерв’ю колишній начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко пояснив, що конфлікт України і Росії буде з роками розвиватися і загроза вторгнення не зникла. За його словами, план “Новоросія” для Кремля не закрите, так як їм потрібна вода в окупований Крим.

Про це повідомляється з посиланням на fakty.ua

Муженко запевняє, що Україні не можна розслаблятися і забувати про загрозу повноцінного військового втручання.

За його словами, саме Україна є для Росії важелем тиску на Захід, ось тільки Європа навряд чи допоможе Києву у разі реалізації плану “Новоросія”.

Він вважає, що Путін залякує Захід відкрито і Україні доведеться на це реагувати, адже навчання з 2017 року з боку РФ показали, як відпрацьовані всі можливі фактори впливу і тиску.

Муженко підкреслив, що не можна забувати про роль Білорусі в даному процесі, оскільки тепер російські війська і там.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16