Новини

“Платять лише слухняним. П’ять тисяч доларів. Слухняність визначають за голосуваннями”, – колишня “слуга народу” Скороход про незаконні виплати нардепам “СН”

0

Колишня “слуга народу”, а нині позафракційна депутатка Анна Скороход підтвердила незаконні виплати парламентаріям від партії “Слуга народу”.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про конверти для “слуг народу” Скороход розповіла в програмі “Рандеву з Яніною Соколовою” на 5 каналі.

За її словами, незаконні виплати нардепам “СН” становлять від 5 до 15 тисяч доларів США. Платять тільки “слухняним” – тим, хто протягом місяця голосував згідно з інструкціями керівництва. Рядові члени фракції отримують за “слухняність” 5 тисяч доларів щомісяця, а нардепи, що займають керівні посади, – 15 тисяч доларів. Гроші передаються в конвертах на особистій зустрічі з одним із заступників глави фракції “СН” в парламенті.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist