Блоги

Пленки записей Гео Лероса не попали на телеканалы. Так было при Кучме…

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В первые трое суток после публикации почти 14 часов записей Гео Лероса плёнки широко разошлись в интернете, но не попали в эфиры большинства телеканалов.

Так было при Леониде Кучме с делом Гонгадзе.

Так было при Викторе Ющенко с его сыном.

Так было при Викторе Януковиче с Межигорьем.

Так было при Петре Порошенко с Роттердамом, Розенблатом, Панамой и Гладковским.

Не надоело?

И кстати говоря, а где все эти сестры дубижанские, рыцари всех мастей, телеграмм-обличители и борцы за справедливость? Чего молчите, истерички доморощенные?

Мустафа Найем, ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16