Суспільство

«Плівки Єрмака»: Проти адвоката Гео Лероса відкрили кримінальну справу

0

Шевченківський районний суд Києва зобов’язав правоохоронців розпочати кримінальне провадження проти адвоката Масі Найєма за заявою брата керівника Офісу президента Дениса Єрмака.

Про це Денис Єрмак повідомив у Facebook.

“Суд зобов’язав поліцію відкрити справу за моєю заявою на скандального адвоката Масі Найєма за ст. 383 Кримінального кодексу – завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”, – написав він.

За його словами, йдеться про скандал навколо “плівок Єрмака”, під час якого народний депутат Гео Лерос і його адвокат Масі Найєм заявили про причетність Дениса Єрмака до торгівлі державними посадами.

“По-перше, не зазначено жодних фактичних обставин у справі, які мали були бути йому відомі, адвокату Лероса, якщо вже він пише такі заяви. По-друге, на відомих й оприлюднених раніше відеозаписах немає і згадки того, що мій брат може “сприяти” призначенням на якісь посади, на чому наполягає адвокат. І по-третє, жодну людину, ім’я якої звучало на записах, не призначено на посаду в держорганах”, – заявив Єрмак, коментуючи рішення суду.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist