Війна

Поїздка Зеленського до Ердогана дуже схвилювала РФ: “Байрактари” ЗСУ зможуть випустити 140 ракет за один виліт

0

Вже 10 квітня президент України Володимир Зеленський летить до Туреччини з робочим візитом. Це буде його третя поїздка в Анкару за майже 2 роки при владі.

Увагу на візит звернув в Telegram російський військовий і політичний оглядач Ель Мюрид, який в 2014 році підтримав війну проти України.

Image
Він зазначив, що за останні роки контакти Києва і Анкари стали дуже інтенсивними. Крім візитів Зеленського в Туреччину, до Києва прилітав особисто турецький президент Реджеп Ердоган. Зустрічі і переговори ведуться постійно на самих різних рівнях.

Наприклад, днями Київ домовився про закупівлю ще 15 турецьких ударних дронів “Байрактар”. Коли їх отримають ВСУ, парк даних БПЛА на озброєнні української армії зросте до 35 одиниць. І це досить потужна сила.

“Кожен (” Байрактар ​​”- ред.) … здатний нести одночасно 4 ракети, тобто за один виліт можна застосувати по тактичним порядків противника до 140 ракет”, – написав Мюрид.

Крім безпілотників, зазначив російський експерт, Туреччина також планує поставляти в Україну свої корвети. Це посилить український флот, що особливо важливо в умовах посилення військової присутності ВМС РФ в Чорному і Азовському морях.

Мюрид впевнений, що Анкара нарощує співпрацю з Києвом не тільки з комерційних, а й політичних інтересів. Туреччина має намір посилити свою геополітичну вагу в ще одному регіоні, який РФ вважає своїм.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16