Новини

Поблажок для Шмигаля не буде, якщо з’являться докази його причетності до “Роттердам+”, – “слуга народу” Кравчук

0

Якщо з’являться докази і підтвердження звинувачень у корупції прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поблажок для нього не буде.

Так прокоментувала зв’язок новопризначеного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля зі схемою “Роттердам+” заступниця голови президентської фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в інтерв’ю 24 каналу, передає Цензор.НЕТ.

Вона підкреслила: перше, що нова влада зробила в енергетичній сфері, – скасувала формулу “Роттердам+”.

“Якщо хоч хтось знайде докази чи зараз будуть якісь корупційні звинувачення – повірте, ніяких поблажок ні для кого не буде. Зараз немає жодної підстави говорити, що Денис Шмигаль є кимось іншим, аніж людиною президента”, – наголосила Кравчук.

Видання зазначає, що в 2017-2018 роках, коли Денис Шмигаль очолював Бурштинську ТЕС, енергетичний холдинг Ріната Ахметова задешево, за копійки купував вугілля на Донбасі і за формулою “Роттердам+” виробляв з нього електроенергію на Бурштинській ТЕС, яку за європейськими цінами продавав до Європи, зокрема, до Словаччини – маючи при цьому величезні надприбутки.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist