Новини

Почати подачу води з Північно-Кримського каналу на півострів неможливо – дамбу не добудовано, – керівник управління каналу Шевченко

0

Влада Криму, підконтрольна Кремлю, звітує, що води вистачить до середини літа. Сподіваються і розраховують на дощі наприкінці весни.

Крим.Реалії оглянули такі водосховища: Сімферопольське, Партизанське, Аянське, Чорноріченське, Тайганське, передає Цензор.НЕТ. Всі вони продовжують міліти. Висохли навіть печери, зокрема печера Насонова на Ай-Петрі, і гірські річки у Великому каньйоні.

Цього року Північно-Кримський канал у Херсонській області наповнили водою раніше, ніж зазвичай. Але дати з нього воду в Крим навіть технічно неможливо. “По-перше, наразі не добудовано дамбу, по-друге, ми не знаємо, в якому стані русло Північно-Кримського каналу на території Криму”, – заявляє керівник управління каналу Сергій Шевченко.

За даними журналістів, канал на території півострова руйнується.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist