Новини

Почати подачу води з Північно-Кримського каналу на півострів неможливо – дамбу не добудовано, – керівник управління каналу Шевченко

0

Влада Криму, підконтрольна Кремлю, звітує, що води вистачить до середини літа. Сподіваються і розраховують на дощі наприкінці весни.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Крим.Реалії оглянули такі водосховища: Сімферопольське, Партизанське, Аянське, Чорноріченське, Тайганське, передає Цензор.НЕТ. Всі вони продовжують міліти. Висохли навіть печери, зокрема печера Насонова на Ай-Петрі, і гірські річки у Великому каньйоні.

Цього року Північно-Кримський канал у Херсонській області наповнили водою раніше, ніж зазвичай. Але дати з нього воду в Крим навіть технічно неможливо. “По-перше, наразі не добудовано дамбу, по-друге, ми не знаємо, в якому стані русло Північно-Кримського каналу на території Криму”, – заявляє керівник управління каналу Сергій Шевченко.

За даними журналістів, канал на території півострова руйнується.