Новини

Почуйте нас, ми ще живі, – мешканці Монастириського району звернулися до Зеленського

0

Мешканці Монастириського району Тернопільської області, де найбільше хворих на COVID-19 людей в регіоні, записали відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського. Просять допомоги та кажуть, що не можуть боротися з коронавірусом голими руками.

Загалом в Тернопільській області підтверджено 98 випадків COVID-19 станом на кінець доби 1 квітня, причому у Монастириському районі – 78, з яких 32 – це медики. Мешканці району записали відеозвернення до Зеленського з проханням допомогти.

“Ми не можемо справитися з коронавірусною інфекцією голими руками. Нам потрібні захисні маски та костюми, тести, ліки, окуляри”, – говорить на відео один із місцевих медиків.

Мешканці району кажуть, що голова Тернопільської ОДА Володимир Труш помиляється, коли стверджує, що регіон готовий протистояти коронавірусу. І що він ніколи не був у лікарні в Монастириську, хоча говорить, що вона є найкращою в області.

Почуйте нас! Зверніть на нас увагу. Ми ще живі! Ми хочемо жити! – так кажуть у відео мешканці Монастириська.

У дописі під відео, позначеному як “відкритий лист”, мовиться, що місцеві медичні працівники залишилися наодинці з проблемою та самі намагаються закупити апаратуру і все необхідне за кошти громади.

“Містечко може перетворитися на “український Ухань” – застерігають автори листа.

Відеозвернення та відкритий лист опублікувала місцева активістка Світлана Безділь.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua