Суспільство

“Подивимося, хто ще кого полякає”: Лукашенко пригрозив Польщі та Литві

0

Виконуючий обов’язки президента Білорусі Олександр Лукашенко у відповідь на обмежувальні заходи пригрозив санкціями сусіднім країнам, зокрема Польщі та Литви. Про це він заявив під час зустрічі з працівниками комбінату «Савушкін-Орша», передає БЕЛТА.

“Ось ми їм зараз покажемо, що таке санкції. Якщо вони ще в Китай і Росію через нас (поляки і литовці, -ред.) барижували, зараз вони літатимуть або через Балтику або Чорне море торгувати з Росією та інше. А щодо санкційної продукції (на ту продукцію, на яку Росія ввела ембарго, – ред.) – нехай навіть не мріють. Ми їм покажемо, що таке санкції», – сказав Лукашенко.

Він наголосив, що сусідні держави «зажерлися і забули, що таке Білорусь».

“І думали, що нас можна нахилити, танками полякати, ракетами… подивимося, хто ще кого полякає. Ми їм покажемо, що таке санкції», – пригрозив самопроголошений президент РБ.

Лукашенко повідомив, що доручив білоруському уряду внести пропозицію про переорієнтацію всіх торгових потоків з портів Литви на інші. Він стверджує, що 30% держбюджету Литви формують білоруські вантажопотоки через литовську територію.

Також Лукашенко додав, що Білорусь вже була під санкціями і «вижила», тому «виживе і зараз».

“Світ не без добрих людей. Тому нас лякати не треба», – резюмував він.