Події

Погрожували ножем: у Харкові агітатори від “Слуги народу” здійснили напад на кандидатку від “ЄС”. Відео

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Сьогодні зранку, 15 жовтня, в Харкові біля метро “Студентська” агітатори партії “Слуга народу” вчинили напад на кандидата від партії “Європейська Солідарність” Людмилу Лактіонову.

Злочинці розкидали агітаційний матеріал, погрожували та перешкоджали знімати їх протиправні дії на телефон. Вони одразу зникли з місця подій після того, як було викликано поліцію.

“Коли я стояла з агітаційним матеріалом до мене підійшли агітатори “Слуги народу». Поводилися дуже агресивно, намагалися скинути матеріали, в підсумку вони його скинули, погрожували ножем, намагалися вирвати телефон”, – повідомила Лактіонова.

Кандидати від “Європейської Солідарності” Артем Ревчук та Максим Зеленський звернулися до органів Національної поліції щодо відкриття провадження за фактом здійснення правопорушення.

“Європейська Солідарність” розцінює дану ситуації як грубе порушення виборчого процесу зі сторони представників провладної партії.

“Ганьба злочинним діям, якими намагаються зупинити нашу партію та наших кандидатів”, – прокоментувала ситуацію голова Харківської територіальної організації партії “ЄС” Ірина Фріз.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16