Політика

Поки «азовці» проливали кров, Білецький косив ба*ло в політиці: ветеран АТО розповів за яку «правду» боровся лідер «Нацкорпусу»

0

Популярний український блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас в своєму блозі пише про те, що колишні підручні лідера «Нацкорпусу» Андрія Білецького заговорили, і це добре. Те, що акції Білецького проплачувалися з невідомих джерел, було і так зрозуміло, але тепер все ми дізнаємося цифри, а пізніше може і розкриється, хто давав мільйони гривень на масовки.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

«Друг Андрій» заробляв гроші в політиці, поки інші воювали. Тепер це усвідомлюють і ті «азовці», які реально проливали кров на сході України.

Валерій Прозапас пише, багатьом буде цікаво дізнатися ще про один епізод. Навесні 2017 року дехто з офіцерів полку «Азов» отримали догани від НГУ за успішну операцію проти росіян. Ті ж «паркетники» знайшли за що зіпсувати особисті справи бійців, а Білецький промовчав. Тільки ходив по ефірах розповідати, як йому «заважають воювати» і займаються «мародерством». Але це не найгірше.

Накази про догану були опубліковані на пропагандистському ресурсі бойовиків «Русская весна» з усіма такими, що дискредитують формулюваннями, у вигляді сканкопії, з печатками та підписами командування.

Білецький знову тупо промовчав про кричущий випадок прямого зрадництва, наслідки якого нам невідомі досі. У Білецького не було питань ні до НГУ, ні до МВС, ні до кого-завгодно — тільки до Порошенка з Муженком, і з абсолютно надуманих питань. Білецького цікавили тільки бюджети для боротьби з міфічними «Свинарчуками».

За словами Прозапаса це демонструє справжнє ставлення Білецького до «системи», війни і «боротьби за справедливість». Тепер ми повзаємо перед ворогом, рівень обороноздатності знизився, і ми ніколи не дізнаємося скільки наших загинуло через зрадників і безглуздих наказів покровителів таких, як Білецький.

Джерело: Replyua.net