Новини

Поки бійців ВСУ розстрілювали під Золотим, Бойко в Раді озвучував забаганки Путіна

0

Здавалося, вже десяток років відомо, що депутати «ОТЗЖ» – це російська агентура в Україні. І, начебто, важко вже вразити когось черговим проросійським виступом цих маріонеток. Але немає, сьогодні Юрію Бойку вдалося. Кілька годин російські НЗФ штурмують позиції українських військ поблизу зони розведення. Палять там артилерією по українським мирним жителям. Порушили всі домовленості, які було можливо.

І ось виходить за трибуну Ради Юрій Бойко і розповідає, що негайно треба піти на поступки РФ і прийняти зміни до Конституції щодо автономії ОРДЛО і виборів в ОРДЛО. Про це у своєму блозі пише телеведуча і блогер Ольга Лень.

«Це ж як треба хотіти вислужитися перед Кремлем, щоб в такій очевидній ситуації російського зашквара взяти на себе озвучення російських вимог для припинення бойових дій!», – обурилася Ольга Лень.

Вона зазначає, заява, озвучена Бойко, не просто синхронне з бойовими діями РФ. Заява Бойко – це частина цього збройного наступу РФ. Фактично, це наступ є наочним підкріпленням того плану «12 кроків», який намагалися підсунути української влади в Мюнхені.

І суть обох дій одна – обміняти «просто припинити стріляти» на політичні поступки по визнанню ОРДЛО і закріпленню їх автономії в Конституції. І Юрій Бойко ще раз озвучив цю думку Зеленському.

Телеведуча підкреслює, РФ прагне укласти з Зеленським нові угоди на заміну Мінським, які прямо обіцяли і негайні вибори в ОРДЛО, і політичне визнання ОРДЛО, як сторони конфлікту, і автономію ОРДЛО під російським протекторатом, а, щоб налякати Зеленського, який подумки «вже закінчив війну », РФ намагається організувати йому власний« котел ».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16