Новини

Поки він на свободі, Захід не допоможе: Медведчук повинен сидіти в тюрмі, – експерт

0

Андрій Піонтковський заявив журналістам видання «Гордон», що Петро Порошенко допустив в період свого президентства одну серйозну помилку.

За словами російського політолога, йдеться про Віктора Медведчука – насправді його вже давно мали заарештувати.

Піонтковський підкреслив, що це, по суті, «путінський гауляйтер», і сьогодні він вже відкритим текстом заявляє – ніякого світу насправді не буде. Війна на Донбасі буде тривати до тих пір, поки українська влада не погодитися на виконання мінських домовленостей на умовах Кремля.

Володимир Зеленський є наївною людиною – він дійсно вірить, що для вирішення цієї проблеми потрібно просто припинити стріляти. Потрібно розуміти – та сторона стріляти не перестане. Стрілянина для Росії – це лише інструмент, за допомогою якого вона змушує керівництво України погодитися на капітуляцію.

Те, що зрадник Медведчук не був заарештований і ізольований в період правління Порошенко, стало найсерйознішою помилкою п’ятого президента. Адже до тих пір, поки ця людина не опиниться у в’язниці, ніяка допомога західних країн Україна не допоможе.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist