Суспільство

“Поки Вова боїться сам…” – На Росії почали масову вакцинацію військових “Супутником V”

0

У Росії оголосили про масову вакцинацію військовослужбовців російським препаратом проти COVID-19 “Супутник V”, попри його критику в світі. Про це повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передає ТАСС.

За його словами, президент Росії Володимир Путін доручив почати вакцинацію особового складу Збройних сил проти коронавірусу. Всього планується зробити щеплення вказаною вакциною понад 400 тис. військових.

Також Шойгу повідомив, що наразі вакциновані понад 2,5 тис. військовослужбовців. До кінця року кількість тих, кому зробили щеплення, зросте до 80 тис.осіб.

Окрім того, голова Міноборони РФ повідомив про проведені військовими дослідження з використанням плазми вакцинованих солдатів з високим рівнем антитіл.

“Застосування методики вже показало ефективність при важких формах захворювання. На поточний момент в дослідженнях задіяно понад 500 вакцинованих військовослужбовців”, – зазначив міністр.

  • Міністр оборони РФ Шойгу повідомив, що вакцинувався препаратом «Супутник V» на початку вересня.
  • У серпні Путін заявив, що його доньці зробили щеплення російською вакциною.
  • Однак 24 листопада прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков сказав, що Путін відмовився вколоти “Супутник V” і назвав причину.