Суспільство

Поклонська раптово прозріла: “Гірше ніж при Україні. Жахливий сморід, нічого не працює, простирадл немає.”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Колишня глава кримської окупаційної прокуратури, а нині депутатка російської Держдуми Наталія Поклонська розповіла про жахливий стан лікарень в окупованому Криму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за словами Поклонської “українська спадщина лише погіршилася”.

“Якщо просто зайти в ту-таки євпаторійську, сакську, білогірську, бахчисарайську ви побачите, що там, та українська спадщина, якою всі обурюються, вона лише погіршилася. Ще гірше стало … Запах в цій лікарні – це не лікарня пахне … це жахливий сморід, нічого не працює, немає елементарних білих простирадл”, – заявила Поклонська.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16