Суспільство

“Полетіли до Кобзона”: В окупованих Ровеньках “папалчєнєц” підірвав двох “поліцейських ЛиНиРи”, які хотіли його заарештувати (ВІДЕО з реєстратора)

0

В окупованих Ровеньках “ветеран ополчення” кинув гранату в “поліцейських ЛНР”, які намагалися роззброїти його. Увага! Ненормативна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в соцмережі пише Денис Казанський і публікує відеозапис моменту вибуху.

“У Ровеньках “поліція ЛНР” нагрянула додому до “ветерана ополчення” і спробувала вилучити у нього арсенал зброї. Антифашист роззброюватися не захотів і підірвав “поліцейських” гранатою. Підсумок – два трупи”, – пише Казанський у коментарі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist