Суспільство

Поліцейські погрожували неповнолітньому та його другові: “Ти шмаркач ##аний, щеня засцате. … Ти таке підпишеш, що ох#їєш нах#й. Тут ще й не таке підписували”.

0

Поліція Івано-Франківської області розпочала службове розслідування дій правоохоронців, грубо і погрожували двом молодим городянам. Увага! Ненормативна лексика!

Про погрози з боку поліцейських повідомило місцеве видання “Галка”, інформує Цензор.НЕТ.

До журналістів звернувся місцевий житель Владислав Сукенник. Він розповів, що 30 травня його неповнолітнього сина Максима з товаришем затримали в центрі міста поліцейські. Молоді люди жартома затіяли бійку. Поліцейські розцінили це як порушення громадського порядку і доставили їх до відділку.

За словами Сукенника, його сина з другом змусили роздягтися до білизни, принижували, сфотографували їхнє татуювання, взяли відбитки пальців. При цьому поліцейські матюкалися і погрожували молодим людям. Одного з них вони вдарили в груди, іншого били по обличчю.

Молодим людям вдалося записати спілкування з правоохоронцями на диктофон. На записі чути лайку і погрози, зокрема поліцейський говорить, що “таких, як ти, хаваю на сніданок”, а також запевняє, що “і не таке підписували”. Джерело: https://censor.net.ua/ua/v3200075

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist