Суспільство

“Поліція після реформування викликає довіру, а Аваков нею ефективно управляє” – Шмигаль

0

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що правоохоронна система після реформування викликає довіру, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ефективно нею керує.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на “Інтерфакс-Україна”, про це глава уряду заявив в ефірі телеканалу “Перший Західний”.

“Правоохоронна система сьогодні, після реформування, викликає довіру. Люди звертаються в поліцію. Сьогодні поліція взагалі не та, якою була 5 і більше років тому”, – зазначив Шмигаль.

За словами прем’єра, правоохоронна система і керівник цієї системи – це одне ціле.

“Не можна відокремити міністра, сказати міністр поганий, а система – більш-менш хороша. Це одне ціле в своєму управлінні, у своїй роботі”, – підкреслив глава уряду.

Шмигаль додав, що результати звіту міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у Верховній Раді показують, що він ефективно керує правоохоронною системою країни. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist