Політика

Поліція зняла з розшуку пропагандиста Шарія

0

Розшукова картка Анатолія Шарія зникла з сайту МВС.

Міністерство внутрішніх справ зняло з розшуку пропагандиста і видеоблогера Анатолія Шарія: його розшукова картка зникла з сайту МВС.

За даними ресурсу OpenDataUA, Шарія виключили з реєстру осіб, які переховуються від слідства, ще 13 квітня.

Анатолій Шарій був оголошений в розшук у лютому 2012 року за підозрою у завідомо неправдивому повідомленні про злочин (ч. 2 ст. 383 Кримінального кодексу). Розшуком мало займатися Солом’янське управління поліції Києва.

За даними слідства, в ніч на 12 липня 2011 року Анатолій Шарій обстріляв свій автомобіль, інсценувавши замах.

Того ж року щодо Шарія було відкрито ще одну кримінальну справу: йому інкримінували хуліганство за стрілянину з травматичного пістолета в київському “Макдональдсі”.

За даними СБУ, 24 січня 2012 Шарій нелегально виїхав до Росії 22 липня того ж року Нідерланди поінформували Україну, що блогеру надано статус біженця, і його видача українським правоохоронцям неможлива.

Українські суди і правоохоронні органи неодноразово отримували офіційні підтвердження про те, що Шарій проживає в Нідерландах і Литві.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist