Новини

“Політична кар’єра Зеленського закінчиться катастрофою”: Головачов переконаний, що вже через кілька місяців президент почне дратувати українське суспільство

0

Андрій Головачов нагадав на своїй сторінці в «Фейсбук», що політична кар’єра всіх українських президентів закінчувалася катастрофою. За словами політичного експерта, Леонід Кучма отримав під завісу Майдан, і пішов, зневажаються українським суспільством.

Віктор Ющенко, який балотувався на другий термін, отримав жалюгідні 5 відсотків. Віктор Янукович взагалі не досидів у кріслі до кінця каденції, і ледве встиг накивати п’ятами. Петро Порошенко примудрився з тріском програти вибори віртуального образу з телебачення. Політична кар’єра Зеленського теж закінчиться катастрофою.

Він уже зараз знаходиться на «правильному шляху». Як правило, перед катастрофою глава держави переживає кілька стадій ставлення до себе з боку суспільства. Перша – це захоплення і радість. Далі настає легке розчарування, потім – роздратування. Далі йдуть зовсім вже сумні для гаранта стадії – повне розчарування, ненависть, анекдоти, відраза і зневага. Зеленський вже викликає роздратування, а через кілька місяців він вступить у фазу «повне розчарування».