Політика

Політик : Президент Зеленський має бути довічно ув’язнений

0
Якщо «меценати» оплачуватимуть опитування ініційоване державним інститутом і посадовою особою – Президентом України, то це – високопосадова корупція в особливо великих розмірах. І за цю корупцію Президент Зеленський має бути довічно ув‘язнений, згідно з логікою першого питання у списку, який він запропонував.
Ініційоване Президентом опитування є не тільки абсурдним, але й небезпечним.
1. Кожне питання із запропонованих є нікчемним, бо не має визначеності і дозволяє людям дофантазовувати:
– що таке корупція і який її розмір є особливо великим;
– що таке вільна економічна зона і про окуповану чи підконтрольну частину Донецької і Луганської областей ідеться;
– що станеться після скорочення кількості депутатів;
– хто такі важкі хворі і як канабіс зменшує біль;
– що таке Будапештський меморандум, які там безпекові гарантії і чому для їх використання Президенту потрібен дозвіл людей.
Це означає, що тлумачення будь-яких відповідей буде зманіпульоване залежно від мети.
Отже, запропоноване опитування є шахрайством Президента стосовно своїх громадян.
2. Для того, щоб мати відповіді на запитання, які Президент адресує людям, ми власне і обрали Президента і парламент. І вони разом з урядом мають давати людям відповіді на ці запитання.
Отже, звертаючись із такими запитаннями до людей Президент каже, що він, а також його уряд і парламент з його більшістю є неспроможними виконати функції, для яких вони були обрані.
3. Виключний перелік повноважень Президента визначений Конституцією. Там немає повноваження «ініціювати опитування» тим більше «за кошти меценатів».
Отже, черговий Президент вчергове заплив за «буйки» Конституції, і запропоноване опитування є неконституційним.
4. Ідея провести загальнонаціональне опитування ні про що саме в день місцевих виборів навмисно відволікає людей від рішень, від яких залежатиме їхнє життя наступних п‘ять років.
Отже, гарант дотримання прав і свобод людин порушує виборчі права громадян своєї країни (право обирати і право бути обраним), а також їхнє право на місцеве самоврядування.
5. Запропоноване опитування може однаково бути прдуктом безнадійного невігластва Президента чи послідовного і впертого умислу тих, хто Президента використовує. Але сценарій опитування треба зупиняти, як такий що підриває основи державності.
Зазначені вище аргументи, а також інші аргументи, висловлені публічно, дають достатньо підстав для парламенту, поліції, прокуратури зупинити так зване опитування:
– ініціювати конституційне подання з вимогою невідкладного розгляду;
– ініціювати позов до адміністративного суду з вимогою визнати рішення і дії незаконними і зупинити їх;
– ініціювати парламентське і кримінальне розслідування факту незаконного впливу на Президента.

 

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist