Новини

Політолог: дивний збіг — в РФ визнали українців носіями російської мови, а в Україні зібралися переглядати закон про мову

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Практично неосвітленій в ЗМІ пройшла новина про те, що Російський рада федерації прийняв закон про визнання громадян України та Білорусі носіями російської мови без іспиту. Про це у своєму блозі пише політолог Віталій Бала.

Він зазначає, найцікавіше, що в Україні в цей же час готуються вносити зміни в закон про державну мову. Дивний збіг подій більше нагадує координацію цих дій. Росія використовує російську мову для просування свого впливу та інтересів в інших країнах. В Україні російські агенти впливу дуже натхненно і люто їй допомагають. П’ята колона працює не покладаючи рук.

За словами політолога, чинна українська влада своїми діями не тільки не виключає такий сценарій в Україні, а, навпаки, заохочує Росію. Війна в Україні почалася саме з надуманого утиску російської мови та російськомовних громадян в Україні, яких Росія вирішила захищати спочатку в Криму, а потім на Донбасі. «Коли вже діюча влада в Україні усвідомлює, що українська мова є ефективною зброєю для захисту від агресії Росії?», — задається питанням політолог.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16