Новини

Політолог: “екс-беркутівці” не просто повернулися в Україну, вони вимагають від Зеленського почати судити учасників Революції Гідності

0

Топ-новиною сьогоднішнього дня стала інформація про те, що «беркутівці», яких президент Зеленський на вимогу Москви включив в обмінний список, повернулися до Києва. Хлопці повернулися не просто так, а з конкретною метою – доводити в суді, що Революція Переваги – була держперевороту. Про це у своєму блозі пише політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, тобто, колишні «беркутівці», яких обміняв Зеленський і яких за наказом з Офісу президента відпустили під «особисте зобов’язання» – повернулися до столиці України після консультацій з кремлівськими кураторами, щоб на весь світ довести, що Москва була права і Революції переваги ніякої не було.

Смолій пише, також колишні «беркутівці» закликають Зеленського і Верховну Раду «скасувати закон про амністію для майданівців». Тобто, фактично судити учасників Революції Переваги. «Беркут» вже тут. З них знято звинувачення. Тепер вони хочуть судити наших героїв. Це просто якийсь сон. Це якась паралельна реальність. Ось до чого привів «обмін» Зеленського. Україна не тільки падає, вона мчить на дно … », – підсумував політолог.