Політика

Політолог: Медведчук зрозумів, що бізнеси для нього важливіше, тому вирішив “злити” партію

0

Лідер партії «Опозиційна платформа – За життя!», Кум Путіна Віктор Медведчук заявив, що пора вже зняти інтригу, яка з’явилася після того, як його прізвище соціологи почали включати в соціологічну вибірку під час опитувань – він не збирається брати участь в президентських виборах. Тому всі виміри його особистого рейтингу – це марна трата часу. Про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер і політолог Олеся Яхно-Білківська.

Вона зазначила, насправді ніякої інтриги і раніше не було, адже було і так зрозуміло, що шансів у Медведчука стати президентом України немає ніяких. Йому не світить навіть потрапляння до другого туру, тому що хто ж його вибере?

Олеся Яхно зазначає, куди цікавіше було б почути, на якому етапі Віктор Медведчук вирішив «злити» партію. Ну, в сенсі, обміняти на різні бізнеси. Регулярні виходи одного з партійців на російських каналах з позицією «в Україні засилля фашизму і гомосексуалізму» – це не про роботу на українського виборця. Такі репліки точно не будуть додавати рейтинг партії, яка прагне перемогти на виборах.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16