Політика

Політолог: незалежно від того, введуть в Україні або не введуть НП – Зеленського чекає фатальний кінець

0

Відомий український політолог, історик Віктор Таран в своєму блозі пише про те, що йому б хотілося дуже подивитися, як влада буде намагатися ввести надзвичайний стан всього з однієї причини. При будь-якому сценарії спроба ввести надзвичайний стан – це буде особиста поразка Зеленського і його оточення.

За словами політолога, якщо не набереться голосів все побачать, що король і його оточення слабке. А слабких королів ніхто не боїться. З слабкими королями у народу розмова дуже короткий. Якщо ж запровадять – це для короля і свити ситуація ще гірше.

Адже вони фізично не зможуть забезпечити його виконання. І в цих обставинах Зеленський виявиться в публічній пастці – тому що немає нічого гіршого для влади, ніж ухвалити важливе рішення, виконання якого неможливо забезпечити.

Таран зазначає, коли влада не зможе забезпечити своє силове вирішення суспільство остаточно зрозуміє, що, як кажуть в народі, король, то голий. І тоді, в умовах загрози, товариство зобов’язане буде прийняти рішення, про яке в 17 столітті писав Локк: «Якщо влада виявляється в слабких руках, то народ зобов’язаний забрати цю владу і вручити її в руки новому правителю».