Політика

Політолог: політика # какая_разніца дала збій – все йде до того, що Зеленського зненавидять його ж виборці

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В Україні ніколи саме по собі не виникне умовне «Рух підтримки капітуляції». Президент Зеленський також не отримає на підтримку своїх капітулянтських дій публічних звернень відомих українців, які зроблять це за власним покликом. Згодом на захист Зеленського вийде умовний «Антимайдан». Сьогоднішній президент приречений залишитися без підтримки громадянського суспільства. Про це у своєму блозі пише політичний експерт, блогер Михайло Бесараб.

Він зазначає, це зворотна сторона політики # какая_разніца. Якщо ти опираєшся пасивної частини суспільства, яка живе з таким життєвим кредо, то повинен розуміти, що у таких людей відношення «какая разница» поширюється абсолютно на всі і тебе теж.

Політолог підкреслює, якщо президент хоче жити в мирі зі своєю нацією, він повинен шукати взаєморозуміння з активною частиною громадянського суспільства, заснованого на державному світогляді. Це стосується будь-якого на цій посаді. Історія новітніх українських революцій яскраво про це свідчить. Саме розуміння з цим державницьким активом суспільства буде джерелом реальних, а не формальної, легітимності української влади.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16