В Україні ніколи саме по собі не виникне умовне «Рух підтримки капітуляції». Президент Зеленський також не отримає на підтримку своїх капітулянтських дій публічних звернень відомих українців, які зроблять це за власним покликом. Згодом на захист Зеленського вийде умовний «Антимайдан». Сьогоднішній президент приречений залишитися без підтримки громадянського суспільства. Про це у своєму блозі пише політичний експерт, блогер Михайло Бесараб.

Він зазначає, це зворотна сторона політики # какая_разніца. Якщо ти опираєшся пасивної частини суспільства, яка живе з таким життєвим кредо, то повинен розуміти, що у таких людей відношення «какая разница» поширюється абсолютно на всі і тебе теж.

Політолог підкреслює, якщо президент хоче жити в мирі зі своєю нацією, він повинен шукати взаєморозуміння з активною частиною громадянського суспільства, заснованого на державному світогляді. Це стосується будь-якого на цій посаді. Історія новітніх українських революцій яскраво про це свідчить. Саме розуміння з цим державницьким активом суспільства буде джерелом реальних, а не формальної, легітимності української влади.

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.